Spotkanie FEMENIN w Rzeszowie

W poniedziałek, 23 września, Danmar Computers miał przyjemność poprowadzić w Rzeszowie spotkanie FEMENIN. Konsorcjum FEMENIN spotkało się po raz trzeci w projekcie.

Ponieważ zaplanowano tylko jednodniowe spotkanie, agenda była długa i spotkanie intensywne, ale i produktywne. Najpierw koordynator podsumował rozmowy monitorujące z Narodową Agencją, doradzając Partnerom w zakresie zalecanych działań. Następnie, partner prowadzący ewaluację w projekcie wraz z partnerami omówił kwestie dotyczące oceny projektu. Kolejno, rozmawiano o programie szkolenia i treściach, które partnerzy będą opracowywać. Przedstawiono również założenia dotyczące wielojęzycznej platformy e-learningowej, a następnie kilka przykładów gotowych platform do analizy porównawczej – podobną strukturę prezentacji zastosowano w przypadku instruktażowej aplikacji mobilnej. Końcowe części spotkania dotyczyły uzgodnienia planu pracy nad przewodnikiem dotyczącego walidacji.

Następne spotkanie w ramach projektu FEMENIN odbędzie się w Dublinie w połowie przyszłego roku.

Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.