AdminProject

AdminProject

Czym jest AdminProject?

AdminProject jest aplikacją do zarządzania projektami zaprojektowaną z myślą o konkretnych wymaganiach projektów dotowanych przez UE. Jest to platforma dająca możliwość pełnego przeniesienia struktury każdego projektu on-line. Długo poszukiwaliśmy oprogramowania, które w pełni zaspokoi nasze potrzeby projektowe. Dlatego zdecydowaliśmy się sami stworzyć narzędzie, spełniające wszystkie nasze wymagania. Wcześniej musieliśmy posiłkować się wachlarzem aplikacji teraz wszystko mamy w AdminProject.

Druga wersja AdminProject powstała dlatego, że wierzymy w wydajne, przemyślane i przyjazne oprogramowanie. Chcemy, żeby AdminProject był wsparciem zespołów projektowych i nie wymagał od nich spełnienia wygórowanych wymagań sprzętowych, czy wielogodzinnych szkoleń. Intuicyjny i szybki dostęp do wszystkich modułów oraz opcji, prosta komunikacja wewnątrz projektu – właśnie to chcieliśmy osiągnąć. Wierzymy, że nam się udało lecz nie przestajemy pracowac nad tym by AdminProject był jeszcze lepszy.

Dlaczego wybrać AdminProject?

Uważamy, że nie ma na rynku lepszego rozwiązania, które spełniałoby wszystkie wymagania stawiane przez Komisję Europejską na temat kształtu i formy aplikacji oraz projektu. Projekty te wymagają aby dokumentacja i raporty były dokładne i przejrzyste. AdminProject powstał po to, aby pomóc w składaniu wszystkich, niekiedy trudnych w realizacji, projektowych układanek.

Na razie AdminProject jest dostępny w języku angielskim, ale w przyszłości planujemy również inne wersje językowe.

  

  

Chcesz wiedzieć więcej?

Odwiedź www.adminproject.eu