Ostatnie spotkanie projektu BOOST4Shoes

Ostatnie spotkanie projektu BOOST4Shoes odbyło się 25.06.2019r. w Nikozji na Cyprze. Wzięli w nim udział przedstawiciele wszystkich partnerów projektu. Spotkanie było okazją do podsumowania wykonanej pracy i na zaplanowanie pozostałych zadań. Partnerzy są zaangażowani w uzyskanie jak najlepszej jakości wyników na korzyść grupy docelowej.

Spotkanie rozpoczęło się krótką dyskusją na tematy finansowo- administracyjne. Następnie została zaprezentowana e-platforma. Podczas prezentacji partnerzy mogli zaproponować ulepszenia, które ich zdaniem powinny zostać wprowadzone. Ogólny odbiór e-platformy był pozytywny nie tylko w opinii partnerów, ale również uczestników wielu wydarzeń ogranizowanych przez parterów w ramach projektu. Następnie została zaprezentowana usługa Skills Retetntion Service (SRS) i podobnie jak w przypadku platformy partnerzy mogli zaproponować ulepszenia. SRS jest nowym lecz bardzo atrakcyjnym narzędziem, które może zostać wykorzystane do motywacji uczestników do pozostania zaangażowanym w ukończeniu e-kursu. Ostatnia część spotkania zawierała instrukcje dotyczące raportowania wydarzeń, organizacji fazy pilotażowej oraz innych działań upowszechniających projekt. Partnerzy będą kontynuować pracę dążąc do sfinalizowania projektów i zakończenia wszystkich oczekujących zadań.

Aby dowiedzieć się więcej o projekcie BOOST4SHOES odwiedź stronę: https://boost4shoes.eu/

Jesteś zainteresowany naszą platformą? Aby utworzyć darmowe konto odwiedź https://boost4shoes.eu/genie

Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.