KEYCOACH – spotkanie w Rzeszowie

KEYCOACH Rzeszow 010W ostatnim tygodniu stycznia 2015 roku, partnerzy biorący udział w projekcie KEYCOACH spotkali się w Rzeszowie na przedostatnim spotkaniu w ramach projektu. Spotkanie było zaplanowane na trzy dni, a to dlatego, że sprawy administracyjne nie były jedynym punktem spotkania.

Większość czasu poświęcono na Trening Trenerów programu KEYCOACH. Warsztaty prowadziła Susana Otazu, doświadczony coach, reprezentująca AIN – hiszpańskiego partnera. Uczestnicy szkolenia to osoby z organizacji partnerskich, które przygotowywały się do prowadzenia szkoleń w ramach KEYCOACH.

Kolejnym ważnym tematem były przygotowania do testów szkoleń KEYCOACH w krajach partnerskich uczestniczących w transferze. Celem warsztatów pilotażowych jest sprawdzenie zaadaptowanych treści oraz platformy on-line w środowisku e-learningowym i b-learningowym. Plan i założenia pilotażu zostały przedstawione przez Wima Simmonsa z DPB za pomocą połączenia wideokonferencyjnego.

Pozostałymi tematami poruszanymi na spotkaniu były komentarze do raportu od hiszpańskiej Narodowej Agencji, podsumowanie upowszechniania i zalecenia od E.N.T.E.R., uwagi do platformy LMS oraz planowanie wykorzystania rezultatów projektu w przyszłości.

Konferencja końcowa i ostatnie spotkanie partnerskie odbędą się w Pampelunie, w dniach od 17 do 19 września 2015r.

Zapraszamy na stronę internetową projektu http://keycoach-project.eu.

llp pl

Logo small

Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.