Informacja prasowa – zakończenie projektu BOOST4youth

Projekt BOOST4Youth pomyślnie zakończył się 2 września, a ostatnie wydarzenie projektowe odbyło się na Zamku Trsat w Rijece w Chorwacji.

Zgodnie ze wszystkimi zaleceniami i środkami epidemiologicznymi organizator wydarzenia, PAR University College, przygotował dla uczestników ciekawą agendę. Celem wydarzenia była prezentacja rezultatów projektu oraz wsparcie kobiet-przedsiębiorców poprzez bezpłatne warsztaty i wykłady.

Na Zamku Trsat rodzinne gospodarstwa rolne z powiatu Primorje-Gorski Kotar zaprezentowały swoje produkty, które wytwarzają z dużym wysiłkiem i entuzjazmem. Oksana Balyk Kirinčić wygłosiła wykład pt. „Wprowadzenie do świata sprzedaży internetowej”, który spotkał się z bardzo pozytywnym odzewem słuchaczy.

Pod koniec wieczoru odbyła się dyskusja panelowa, którą moderowała Marija Mažar, a paneliści Gordana Nikolić, Ines Matić i Sanja Lopar podzielili się z publicznością swoimi historiami z życia i przedsiębiorczości oraz przesłaniami motywacyjnymi.

Jak stwierdziła Sanja Lopar, mamy nadzieję, że działania w ramach wydarzenia zmotywowały uczestników do wejścia w świat przedsiębiorczości.

Polskie wydarzenie upowszechniające odbyło się 14 sierpnia i zgromadziło 20 uczestników z grupy docelowej, w tym uczestników, którzy brali udział w etapie testowania rezultatów, osoby zainteresowane spotkaniem z innymi młodymi przedsiębiorcami lub osobami o podobnych planach jak oni sami. Wydarzenie stworzyło dobre możliwości nawiązywania kontaktów i wymiany informacji zwrotnych na temat rezultatów projektu, również od bardziej doświadczonych przedsiębiorców.

Partnerzy projektu BOOST4Youth: PAR University College, AKNOW, CCS, CIVIC, Danmar Computers Sp. z o.o. i Emphasys Centre są zadowoleni z sukcesu projektu i mają nadzieję na przyszłą owocną współpracę nad nowymi projektami, które zachęcą młodych ludzi do przedsiębiorczości i zapewnią im narzędzi wspierające w realizacji ich pomysłów.

Odwiedź https://boost4youth.eu/

Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.