EPIC – intensywne szkolenie audytorów zakończone sukcesem!

DSC 019010 śmiałków, 2 długie dni i mnóstwo wiedzy oraz ćwiczeń – tak w skrócie wyglądały szkolenia dla Audytorów LCA (Language Communication Audit). Szkolenie miało miejsce w Rzeszowie w dniach 18 i 19 listopada, w naszej siedzibie na ul. Hoffmanowej 19 w Rzeszowie.

Kto?

Nie każdy. Osoby, które wzięły udział w szkoleniu zostały precyzyjnie wyselekcjonowane. Kluczem były kwalifikacje językowe kandydatów, płynne posługiwanie się przynajmniej jednym językiem obcym było absolutnie konieczne. Ponadto przydatna okazała się wiedza z zakresu zróżnicowania kulturowego, ogólna wiedza o świecie i wrażliwość na odmienne tradycje i elementy kultury, które silnie wpływają na relacje biznesowe.

Co?

Podczas szkolenia Audytorzy dowiedzieli się jakie są podstawowe etapy LCA. Każdy z nich jest już w stanie ocenić: czy sposób komunikacji przedsiębiorstwa z jego zagranicznymi klientami jest prawidłowy, czy wybrana strategia komunikacyjna jest efektywna, jakie błędy w komunikacji powodują utratę zagranicznych klientów, jak należy dostosować stronę WWW do odbiorców w konkretnym kraju, a co najważniejsze jakie działania podjąć, aby w przyszłości nie popełniać już błędów w tym zakresie.

Jeśli chciałbyś, aby Twoja firma działała bardziej efektywnie na rynkach zagranicznych, jesteśmy w stanie zaproponować Ci profesjonalne konsultacje i przygotować rekomendacje precyzyjnie dostosowane do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa. Pierwsze audyty zaczynamy już w grudniu.

Czym dokładnie zajmuje się Audytor LCA?

Zapraszamy do zapoznania się z dokładnym opisem na: http://epicforyou.eu/PL/o-lca/czym-zajmuje-sie-audytor

 

llp plEPIC-Logo-vector

Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.