Drugie spotkanie w projekcie DARE

Zakończyliśmy drugie ponadnarodowe spotkanie partnerskie w ramach projektu Erasmus + pod nazwą DARE: DisAble the barRiErs.

Gospodarzem spotkania w Larisie (Grecji) 12-13.09.2019 była organizacja KAINOTOMIA & SIA EE. Przedstawiciele wszystkich organizacjach partnerskich w projekcie udali się na dwudniowe spotkanie w celu omówienia postępu prac i zaplanowania dalszego rozwoju projektu.

Głównym prowadzącym spotkanie był koordynator w projekcie, któremu towarzyszyła w tej roli organizacja goszcząca. Porządek spotkania został podzielony na kilka części. Najpierw podsumowano prace każdego z Partnerów w projekcie. Następnie odbyły się dyskusje na temat każdego z następujących rezultatów projektu, nad którymi Partnerzy obecnie pracują:

  • Praktyczny przewodnik DARE dotyczący inkluzji społecznej
  • Podręcznik DARE wraz z opowieściami cyfrowymi
  • E-platforma DARE

Informacje na temat powyższych rezultatów można śledzić za pośrednictwem naszej strony FB i strony internetowej projektu.

Drugi dzień poświęcony był głównie dyskusjom na temat krótkoterminowego wspólnego szkolenia pracowników (LTTA), które odbędzie się w Pizie we Włoszech w dniach 11-17 listopada br.

Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.