DigiCulTS – Czas na warsztaty!

W ciągu ostatnich kilku miesięcy partnerzy projektu DigiCulTS pracowali nad stworzeniem podejścia edukacyjnego dla MŚP i opracowali zestaw pytań dla MŚP na poziomie podstawowym, średnim i zaawansowanym, które odpowiadają dwunastu cyfrowym kompetencjom.

Po ciężkiej pracy nadszedł czas na warsztaty, których głównym celem było zaangażowanie naszych grup docelowych w proces projektowy i uzyskanie informacji zwrotnej. Warsztaty odbyły się w każdym z krajów partnerskich (Austria, Hiszpania, Polska i Grecja) z udziałem 15 uczestników w każdej organizacji (w sumie 60 uczestników). Niektóre z warsztatów, ze względu na pandemię Covid-19, odbyły się online, ale w niektórych krajach partnerskich możliwe było spotkanie twarzą w twarz.

W Polsce warsztaty odbyły się pod koniec kwietnia, ze względu na ograniczenia związane z pandemią Covid-19, wydarzenie zostało podzielone na 2 sesje. W pierwszej sesji wzięło udział 8 uczestników, a w drugiej 7.

Organizatorzy warsztatów byli otwarci na sugestie uczestników i chętnie odpowiadali na pytania. W wymianie z ekspertami z dziedziny biznesu i cyfryzacji, otrzymaliśmy cenne uwagi do dalszego rozwoju naszych narzędzi!

ePortoflio

Na stronie DigiCulTs znajdziecie ePortfolio i dziennik postępów. Dzięki niemu możecie śledzić na bieżąco postępy projektu i zobaczyć jak to wszystko się zaczęło!

Link do ePortfolio:: https://digicults.eu/de/news/

Bądź na bieżąco i śledź projekt w mediach społecznościowych. Najnowsze informacje znajdziesz wpisując hasztag #digicults na Facebooku, Linkedin, Twitterze i Instagramie. Partnerzy projektu na bieżąco informują o rozwoju i postępach w projekcie w poszczególnych krajach, w językach narodowym i/lub w języku angielskim.

Zapraszamy również na stronę projektu : www.digicults.eu

Partnerzy projektu:

Koordynator – SMC STUDIEN UND MANAGEMENT CENTER GGMBH – Saalfelden, Austria

SEA TEACH S.L., Cala D’or, Hiszpania

Danmar Computers – Rzeszów, Polska

UNIVERSITAT FUR WEITERBILDUNG KREMS, Krems, Austria

MILITOS SYMVOULEUTIKI A.E., Athens, Grecja

Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.