Konsultacje społeczne w ramach projektu Concise – zapraszamy!

Czy szczepionki powodują autyzm? Czy żywność modyfikowana genetycznie (GMO) jest bezpieczna? Czy klimat rzeczywiście się ociepla?

Jesteśmy ciekawi opinii Polek i Polaków na tematy związane właśnie ze zmianami klimatycznymi, szczepionkami, medycyną niekonwencjonalną i alternatywną oraz przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa żywności. W zalewie fałszywych informacji tematy te zyskują na aktualności i ważności.
Wspólnie z Uniwersytetem Łódzkim – organizatorem konsultacji, zapraszamy do wymiany poglądów i wzięcia udziału w międzynarodowym przedsięwzięciu badającym sposoby komunikowania wiedzy.
Wszystko to w ramach jednorazowych konsultacji publicznych, kiedy to pierwszy raz w Polsce w jednym miejscu spotka się ponad sto osób o różnych poglądach, wieku i wykształceniu, by twórczo podyskutować. Bądź z nami w tym dniu! Zaangażuj się!

Co?
Udział w publicznych konsultacjach – trwających jeden dzień rejestrowanych rozmowach, będących wymianą poglądów, gdzie nie ma dobrych, czy złych odpowiedzi. Chcemy poznać różnorodne opinie i poznać przekonania polskiego społeczeństwa.

Jak?
Można zarejestrować się samodzielnie korzystając z formularza online lub potwierdzić chęć uczestnictwa wysyłając maila na adres: . Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

Gdzie?
W Łodzi na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego, ul. Rewolucji 1905 roku nr 39/41

Kiedy?
21 września 2019 (sobota). Wstęp wolny po wcześniejszej rejestracji
Zapewniamy:

  • pakiet atrakcyjnych upominków dla każdego z uczestników, w tym bilety wstępu do atrakcji turystycznych
  • zwrot kosztów dojazdu dla osób spoza Łodzi
  • zakwaterowanie w hotelu dla osób spoza Łodzi
  • poczęstunek (ciepły posiłek, przerwy kawowe) w trakcie konsultacji
  • opiekę nad dziećmi

Zaplanuj spędzenie weekendu w Łodzi! Zobacz jak zmienia się Łódź i Uniwersytet Łódzki.
Otwieramy się na Twoje zdanie!

Pobierz ulotkę o Łodzi