YEP! – kolejne spotkanie partnerów projektu

W dniach 8 i 9 lutego br. w stolicy Francji odbyło się drugie spotkanie partnerskie w ramach projektu YEP! skierowanego do młodych przedsiębiorców (mentorów) oraz starszych osób doświadczających skutków długotrwałego bezrobocia. Wspólnie z gospodarzem spotkania, stowarzyszeniem e-Seniors, przedstawiciele partnerów dyskutowali na temat głównych celów projektu do realizacji w najbliższych miesiącach, w tym na temat struktury przewodnika dla mentorów. Podczas dwóch dni udało się omówić główne zadania jakie czekają partnerów w najbliższej przyszłości oraz opracować szczegółową koncepcję wspomnianej publikacji.

Przerwy między obradami posłużyły partnerom na degustację kuchni francuskiej, zaś zimowa aura sprawiła że wybór padł na krzepiące dania pogranicza francusko-szwajcarskiego.

Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.