Wypróbuj e-narzędzia BOOST4Shoes

Projekt BOOST4Shoes jest w końcowej fazie realizacji. W związku z tym, rezultaty projektowe są gotowe.  Zapraszamy naszych odbiorców do ich testowania.

W tym celu odwiedź https://boost4shoes.eu/pl

Dowiedz się więcej, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Rozpocznij od obejrzenia materiału wideo:

Wirtualny Przewodnik, Narzędzie Weryfikacji Nabytych Umiejętności oraz Cyfrowe Odznaki

Nasz Wirtualny Przewodnik (GENIE) jest interaktywny i pozwala wybrać działania, które należy wdrożyć, aby zrealizować swoją strategię we własnym czasie i tempie. Działania i treści wspierające wdrażanie strategii są dostępne po zalogowaniu. Rejestracja jest darmowa i wymagane są jedynie login oraz adres e-mail!

Wirtualny Przewodnik zaproponuje najbardziej przydatne dla użytkownika działania i informacje. Działania zostały podzielona ma sześć modułów:

  • Zamawianie
  • Płatności
  • Komunikacja
  • Dostawa
  • Ogólna usługa
  • Promocja

Następnie Narzędzie Weryfikacji Nabytych Umiejętności (SRS) umożliwia ewaluację, wskazując na działania z każdego modułu, w których użytkownik stał się najbardziej kompetentny. Jeśli były działania, których nie udało się użytkownikowi wdrożyć, nasze narzędzie przekieruje użytkownika z powrotem do tych działań, aby poprawić rezultat.

BOOST4Shoes oferuje siedem różnych odznak (Open Badges). Po ukończeniu modułu otrzymasz odznakę, w sumie po jednej dla każdego z sześciu modułów. Osobna odznaka przeznaczona jest dla kursantów, którzy pomyślnie ukończyli wszystkie moduły w ramach swojej strategii.

Co więcej? Rozpocznij swoją przygodę z Akademią BOOST4SHOES w ramach darmowego członkostwa.

Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.