Wydarzenia promocyjne projektu DARE w Rzeszowie

Wydarzeniem promocyjnym projektu DARE było seminarium na temat projektów mobilności w zakresie integracji, skupiające się na młodych ludziach z wadami wzroku, słuchu czy niepełnosprawnościami fizycznymi. W Polsce wydarzenie zostało podzielone na dwa mniejsze, które odbyły się pod koniec maja 2021 r. w celu zgromadzenia grupy docelowej, aby posłuchali o kluczowych osiągnięciach projektu, dowiedzieli się o rezultatach, z których mogą skorzystać, wymienić się wiedzą i doświadczeniami z innymi uczestnikami i dowiedzieć się więcej o projekcie DARE. Wydarzenia miało również na celu zwrócenie uwagi na znaczenie inkluzji dla równego udziału w mobilnościach i ogólnie w działaniach społecznych wszystkiego osób niezależnie od posiadanych niepełnosprawności.

Wszystkie opracowane rezultaty były udostępnione i promowane, czyli Praktyczny Przewodnik DARE dotyczący inkluzji społecznej, Podręcznik DARE wraz z opowieścią cyfrową, Truth and DARE e-learning oraz aplikację mobilna DARE. Wydarzenie służyło również zapewnieniu przestrzeni do nawiązywania kontaktów, a także wzbudzeniu zainteresowania projektami Erasmus+.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za ich udział.

Sprawdź rezultaty projektu za pośrednictwem strony internetowej projektu: https://dare-project.de/pl/

Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.