WBL GUARANTEE: Drugie spotkanie partnerów

Organizacja FEMEVAL – Federación Empresarial Metalúrgica Valenciana – była gospodarzem drugiego spotkanie partnerów w projekcie WBL GUARANTEE. Partnerzy w projekcie przybyli do Walencji na dwu-dniowe spotkanie 18-19 października, 2018 roku.

Spotkanie było okazją do dyskusji na temat postępów w pracach nad pierwszym rezultatem pracy intelektualnej (wynikami badań nad rolami i wyzwaniami WBL w Europie), rozmowy w zakresie innych planowanych rezultatów i ustalenia nowego harmonogramu prac. Na koniec szczegółowo omówiono kwestie sprawozdawczości finansowej, plan upowszechniania, zarządzanie projektem oraz terminy kolejnych wydarzeń.

Następnym razem partnerzy projektu WBL GUARANTEE spotkają się na Cyprze 3-4 czerwca 2019 r., gdzie gospodarzem będzie organizacja MMC. Podczas spotkania cypryjscy partnerzy zorganizują także pierwsze wydarzenie upowszechniające, które będzie połączone z testowaniem programu WBL GUARANTEE.

Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.