Warsztaty LTTA w projekcie Healthnic

Gospodarzem warsztatów LTTA oraz drugiego spotkania partnerów w projekcie Healthnic Diet był Vardakeios, który ugościł reprezentantów z Włoch, Polski oraz Wielkiej Brytanii, owocnie współpracujących przy realizacji projektu. Wydarzenie odbyło się na wyspie Syros w Grecji.

Uczestnicy LTTA w dniach 25-30 czerwca dyskutowali nad zawartością Przewodnika do warsztatów Healthnic Diet, co zachęciło do rozmów o tradycjach kulinarnych oraz nawykach żywieniowych, a także metod przygotowania oraz prowadzenia warsztatów o żywności. Uczestnicy zostali zaangażowani w warsztaty z gotowania, co sprzyjało powstaniu nowych pomysłów, które zostaną wzięte pod uwagę na drodze dalszego rozwoju projektu.

Wydarzenie było również okazją do omówienia tematów z zakresu zarządzania projektem przez menadżerów w projekcie, zaplanowania kolejnych aktywności oraz podzielenia się strategiami wdrożenia rezultatów projektu w krajach partnerskich.

Kolejne spotkanie w projekcie Healthnic Diet zostanie zorganizowane przez Danmar Computers w styczniu przyszłego roku.

 

Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.