Różnorodność w biznesie – warsztaty dla kobiet podwójnie wykluczonych

badge newFirma Danmar Computers zaprasza na warsztaty dla kobiet podwójnie wykluczonych pn. Różnorodność w biznesie. Warsztaty dedykowane są paniom rozważającym możliwość założenia własnej firmy, które spełniają dodatkowo jeden z wybranych warunków:

  • są w wieku do 34 roku życia;
  • pochodzą z terenów wiejskich;
  • osiągają niskie dochody (uprawniające do otrzymania pomocy socjalnej).

Warsztaty odbędą się w dniach 17 i 20 listopada 2014 r. w siedzibie firmy Danmar Computers przy ul. Hoffmanowej 19 w Rzeszowie.

Tematy warsztatów koncentrować będą się wokół zagadnień zrozumienia samozatrudnienia, zarządzania procesem przejścia od pracy na etacie do pracy na własny rachunek oraz zwiększeniem pewności siebie w planowanym do prowadzenia biznesie.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Zgłoszenia za pomocą formularza zgłoszeniowego (do pobrania: DOC, PDF) przyjmowane są w siedzibie firmy lub elektronicznie pod adresem: .

Więcej informacji o warsztatach i projekcie można uzyskać na stronie internetowej projektu http://badge-project.eu, portalu Twitter: @ProjectBADGE lub pod numerem telefonu: 17 853 66 72.  

Warsztaty organizowane są w ramach projektu „BADGE: Szkolenia z doradztwa biznesowego dla kobiet przedsiębiorców”, finansowanego ze środków Komisji Europejskiej w ramach Programu Uczenie się przez całe życie.

llp pl Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.