VALE – warsztaty w Rzeszowie

3Trzecie warsztaty w ramach partnerstwa VALE odbyły się w Rzeszowie (Polska), w dniach 26-27 września 2014 r. Przedstawiciele partnerów z Cypru, Hiszpanii, Francji i Polski wzięli udział w warsztatach.

Pierwszym omawianym tematem były rezultaty ze spotkań z grupami fokusowymi w każdym z krajów partnerskich i ich opinie na temat uznawania umiejętności przywódczych. W dalszej części warsztatów, dokonano redakcji kwalifikacji przygotowanych na warsztatach nr 2 na podstawie opinii i komentarzy uczestniczek grup fokusowych.

Drugą część warsztatów poświęcono pracy nad portfolio umiejętności przywódczych – co powinno zawierać, jak powinno działać i jak wyglądać. Ostateczna wersja portfolio będzie dostępna online i pozwoli przedsiębiorczym kobietom na samoocenę umiejętności przywódczych oraz poddanie się takiej ocenie przez np. przełożonego.

Partnerzy uzgodnili, że kolejne spotkanie odbędize się w kwietniu 2015, w Las Palmas.

 

VALE-logo2

 llp pl 

Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.