TRUSTvGLP – spotkanie partnerskie w Rydze

Chociaż stolica Łotwy nie zalicza się do najcieplejszych zakątków Europy, przedstawiciele naszej instytucji zostali bardzo ciepło przyjęci na dwudniowym spotkaniu partnerskim w ramach projektu TRUSTvGLP, które miało miejsce na przełomie czerwca i lipca tego roku.

Oprócz spraw związanych z administracją projektem, głównym punktem dyskusji była powstająca w projekcie platforma on-line zawierająca elementy grywalizacji. Platforma ta docelowo skierowana będzie do osób zajmujących się finansami i za pomocą interaktywnych zadań oraz ćwiczeń umożliwi zdobycie nowych umiejętności zawodowych. Szczególnie interesujące (aczkolwiek również bardzo owocne) były dyskusje pomiędzy przedstawicielami instytucji technicznych oraz osobami zajmującymi się na co dzień finansami. Wyniki rozmów oraz poczynione ustalenia dobrze rokują na kolejne miesiące pracy w projekcie.

Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.