Spotkanie w Vejle – H&S@work

Vejle0003Szóste spotkanie partnerów w ramach projektu H&S@work – Getting Health & Safety Across Europe (Zdrowie i bezpieczeństwo w całej Europie) odbyło się 19 i 20 maja w Vejle (Dania). Stawili się wszyscy partnerzy z wyjątkiem partnera z Francji.

Obecnie trwa ostatni etap wdrażania projektu. Partnerzy omawiali strategie rozpowszechniania rezultatów i zmiany, które należy wdrożyć przed przedstawieniem rezultatów szerszej grupie odbiorców. Partnerzy omówili również efekty transferu i podkreślili konieczność dzielenia się doświadczeniem z pomocą strony internetowej projektu. Każdy partner ma również zorganizować konkurs dotyczący dobrych praktyk z zakresu BHP. Pozostała część spotkania była poświęcona sprawom organizacyjnym i posumowaniem zakończonych działań projektu.

Następne spotkanie odbędzie się w lipcu 2014, w Livorno (Włochy).

Więcej informacji o projekcie znajduje się na stronie: http://healthandsafetyatwork.eu/.

hs logo

 llp pl 

Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.