Spotkanie inaugurujące projekt BADGE

P1060019W dniach 19-20 grudnia 2013, przedstawiciel Danmar Computers wziął udział w spotkaniu inaugurującym rozpoczęcie prac nad projektem BADGE. Projekt ma na celu pobudzanie przedsiębiorczości wśród kobiet i zachęcanie ich do zakładania własnej firmy.

Pierwszy dzień spotkania był poświęcony sprawom organizacyjnym. Wszyscy partnerzy zaprezentowali swoje instytucje i omówili swoją rolę w projekcie. Pozostała część spotkania była poświęcona planowaniu prac na nadchodzące miesiące.

Drugi dzień spotkania poświecono w całości na przedstawienie meritum projektu. Partnerzy mieli okazję uczestniczyć w tych samych warsztatach, które będą częścia transferu w ramach projektu. Uczestnicy spotkania omawiali również sprawę możliwości adaptacji warsztatów do lokalnych warunków i wybierali, które z warsztatów zdecydują się poprowadzić w swoim kraju.

Kolejne spotkanie odbędzie się w czerwcu 2014, w Rzeszowie.

 llp pl 

Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.