Rozpoczął się projekt REFORM

22 i 23 października w Sofii po raz pierwszy spotkali się przedstawiciele partnerstwa w nowym projekcie zatytułowanym Reinforcing Educator’s Competences for Councelling and Motivation (REFORM).

Wydarzenie zostało zorganizowane przez partnera: High School 119 „Acad.Mihail Arnaudov.” Pozostałe organizacje partnerskie pochodzą z Włoch, Rumunii, Grecji, Bułgarii i Polski-Danmar Computers.

Spotkanie dotyczyło wprowadzenia do projektu, w tym: prezentacji organizacji partnerskich, prezentacji działań projektowych, wyjaśnieniu odpowiedzialności między partnerami, propozycji i wyboru działań upowszechniających, informacji o zasadach i wymaganiach finansowych, a także ewaluacji i zapewnianie jakości.

Uczestnikom przedstawiono także platformę do zarządzania projektami, Admin Project, z której będą korzystać w celu efektywnej i skutecznej realizacji działań projektowych.

Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.