Rozpoczął się nowy projekt: BOOST4youth

Spotkanie otwierające projekt odbyło się w Nikozji na Cyprze w dniu 11 września 2018 r. w siedzibie organizacji Emphasys Centre. Przedstawiciele wszystkich 6 organizacji partnerskich wzięli udział w spotkaniu, aby zaplanować działania na nadchodzące miesiące projektu, przedyskutować główne cele projektu wraz z zaplanowanymi rezultatami oraz rozdzielić zadania i role między partnerami.

Wraz z bogatym doświadczeniem naszych organizacji, wierzymy, że stworzyliśmy silne partnerstwo, które będzie pracować nad wspólnym celem, jakim jest osiągnięcie sukcesu w projekcie!

Projekt BOOST4youth ma na celu wsparcie młodych osób poprzez dostarczenie spersonalizowanych strategii online w temacie sprzedaży transgranicznej, aby ułatwić ich drogę do kariery przedsiębiorców w erze cyfrowej. Wkrótce podamy więcej informacji.

Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.