Projekt DigiCulTS – aktualności

Już minął prawie rok od rozpoczęcia projektu „DigiCulTS – Digital Culture for SMEs”.
Dla tych, którzy nie są jeszcze zaznajomieni z tematyką projektu, zapraszamy na stronę: https://digicults.eu/pl/

Co nowego w projekcie Digicults?

Planowane trzecie spotkanie partnerstwa, odbyło się w formie hybrydowej, ponieważ nie wszyscy partnerzy mogli podróżować z uwagi na obecną sytuacje spowodowaną pandemią COVID-19.

Podczas spotkania, które trwało 2 dni (27/28.10.2020) partnerzy projektu podsumowali dotychczasowe działania i zaplanowane kolejne kroki w projekcie.

Podczas spotkania partnerzy projektu podsumowali wyniki badań ilościowych i jakościowych oraz zidentyfikowali 12 umiejętności, które będą dostosowane do cyfrowej przyszłości małych i średnich przedsiębiorstw. Partnerzy projektu zaczęli również prace nad kursem online DigiCulTS, który będzie zawierał interesujące materiały zorientowane na osobę uczącą się i na jej kompetencje.

Bądź na bieżąco i śledź projekt w mediach społecznościowych. Najnowsze informacje znajdziesz wpisując hasztag #digicults na Facebooku, Linkedin, Twitterze i Instagramie. Partnerzy projektu na bieżąco informują o rozwoju i postępach w projekcie w poszczególnych krajach, w językach narodowym i/lub w języku angielskim.

Zapraszamy również na stronę projektu : www.digicults.eu

Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.