Oferta pracy – asystent projektów międzynarodowych

Opis stanowiska:

  • codzienna koordynacja projektów i komunikacja w języku angielskim w międzynarodowym partnerstwie;
  • zespołowa i indywidualna realizacja zadań w projektach międzynarodowych programu Erasmus Plus i podobnych;
  • tłumaczenie dokumentów projektowych, treści edukacyjnych i tekstów informacyjnych;
  • prowadzenie działań informacyjnych i promocyjnych;
  • raportowanie postępu prac w systemach informatycznych;
  • udział w spotkaniach, szkoleniach i innych wydarzeniach projektowych (w tym delegacje zagraniczne);
  • opracowywanie dokumentacji aplikacyjnych o dofinansowanie z różnych programów strukturalnych UE, zgodnie z wytycznymi konkursów;
  • wykonywanie innych niezbędnych czynności administracyjno – biurowych.

Wymagania:

  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, poziom min C1 (WARUNEK KONIECZNY);
  • biegła znajomość pakietu MS Office;
  • biegłość w obsłudze portali społecznościowych;
  • wykształcenie wyższe (MINIMUM TYTUŁ LICENCJATA);
  • umiejętność pracy w grupie oraz samodzielnie;
  • dobra organizacja pracy własnej i zdolność do ustalania priorytetów przypisanych zadań;
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz kreatywność;
  • prawo jazdy kat. B.

Dodatkowe atuty:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • doświadczenie w tłumaczeniu z języka angielskiego na polski oraz odwrotnie;
  • praktyczna wiedza na temat programów operacyjnych i zasad aplikowania o fundusze zarówno na szczeblu krajowym jak i europejskim;
  • doświadczenie w tworzeniu wizualnych treści edukacyjnych (np. filmy na YouTube, webinaria, podcasty o tematyce edukacyjnej, wektorowych treści graficznych);
  • znajomość nowych technologii w edukacji.

 Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin, na podstawie umowy o pracę (po okresie próbnym);
  • wynagrodzenie, stosowne do posiadanych kwalifikacji;
  • możliwość pracy w środowisku międzynarodowym;
  • nowoczesne, niezbędne narzędzia pracy;
  • możliwość doskonalenia swoich umiejętności oraz rozwoju osobistego wraz z rozwojem firmy;
  • możliwość realizacji opracowanych projektów w gronie profesjonalistów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: praca@danmar-computers.com.pl