PECOS4SMEs – projekt zakończony sukcesem

O PECOS4SMEs

pecos

Projekt PECOS4SMEs dostarczył wysokiej jakości materiałów szkoleniowych o e-handlu, przejrzanych przez ekspertów, pomagających MŚP w zwiększeniu ich potencjału e-Commerce i wzrostu obrotów w handlu zagranicznym przy jednoczesnym obniżeniu kosztów. Dzięki wykorzystaniu systemu szkoleń PECOS4SMEs MŚP mają teraz możliwość wdrożenia strategii e-Commerce zaspokajającej ich potrzeby, w celu pełnego wykorzystania korzyści wynikających z korzystania z Internetu jako kanału przychodów.

PECOS4SMEs – główne osiągnięcia

  • PECOS4SMEs Genie: PECOS4SMEs Genie to zautomatyzowany system, za pomocą którego MŚP może stworzyć własną indywidualną strategię e-commerce w oparciu o swoje indywidualne cechy. Korzystaj z wszystkich bezpłatnych materiałów szkoleniowych w sześciu językach europejskich (EN, NL, IT, GR, PL, FR). Platformę możesz znaleźć tutaj.
  • Blog e-Commerce: Przeczytaj nowości i informacje na temat e-Commerce na wielojęzycznym blogu.
  • Gra e-Commerce: Gra e-Commerce oferuje MŚP zabawny sposób uczenia się na temat e-handlu. Kliknij tutaj w celu jej ściągnięcia.
  • e-Commerce – Raporty, Statystyki i Przewodniki: W trakcie realizacji projektu opracowano wiele raportów i badań w celu wyjaśnienia wielu aspektów e-Commerce; z obecnej perspektywy krajów UE w zakresie dotyczącym praktyk i narzędzi e-Commerce, które prowadzą do optymalnego funkcjonowania sklepu.
  • Międzynarodowa konferencja: Międzynarodowa konferencja projektu PECOS4SMEs odbyła się w Amsterdamie (Holandia). Podczas konferencji eksperci dyskutowali z uczestnikami na temat e-Commerce.

I dużo więcej… Zobacz listę klikając tutaj.

Więcej o PECOS4SMEs…

Facebook | Twitter | YouTube | LinkedIn

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej odwiedź naszą stronę internetową www.pecos4smes.eu lub zapytaj nas na .

 llp pl

Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.