Nowy Rok – nowe wyzwania!

2014 m

Danmar Computers wkracza w Nowy Rok pełen wyzwań i nowych zadań.

Z nieskrywanym zadowoleniem informujemy, że w najbliższych dniach rozpoczniemy pracę w ramach nowego projektu szkoleniowego organizowanego z działania 8.1 Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie. Jest to projekt realizowany z komponentem ponadnarodowym (partner z Wielkiej Brytanii), a jego wyjątkowość polega na tym, że jest to pierwszy taki projekt realizowany w województwie podkarpackim.

To nie koniec kontaktów ponadnarodowych w świecie projektów. Od stycznia zaczynają się dwa duże projekty Transferu Innowacji:

  • Medilingua – projekt skierowany do ratowników medycznych, zakłada umożliwienie podniesienia ich kompetencji zawodowych w dziedzinie komunikatywności, ze szczególnym naciskiem na rozwijanie kompetencji językowych.
  • CONVET – projekt koordynowany przez zaprzyjaźnione stowarzyszenie „Centrum Wspierania Edukacji i Przedsiębiorczości”, dotyczący rozwoju kwalifikacji pracowników sektora budowlanego oraz promocji systemu ECVET.

Ponadto w ostatnich miesiącach minionego roku rozpoczęły się projekty EPIC oraz BADGE. Przed nami dużo wyzwań w nowym, miejmy nadzieję że pomyślnym roku.

Dużo sukcesów zawodowych i osobistych dla wszystkich naszych Klientów, Współpracowników i Znajomych w Nowym 2014 Roku!