Najnowsze wydarzenia w branzy poligraficznej w Polsce

Realizując projekt In Minds, którego celem jest wsparcie branży poligraficznej w obliczu wyzwań stawianych przez dynamicznie zmieniającą się rzeczywistość z uwagą śledzimy nowinki z tej branży.  Imprezą na której zawsze dużo się dzieje, są największe w Europie  międzynarodowe Targi Reklamy i  Poligrafii  REMADays  organizowane w Warszawie.  Podczas targów istnieje możliwość nie tylko poznania najnowszej oferty producentów tzw. TechnologyDays (specjalistyczne maszyny do wydruków wielkoformatowych i grawerowania), ale także skorzystania z cyklu konferencji czy wykładów prowadzonych przez zaproszonych na targi specjalistów z branży poligraficznej.

Polska branża poligraficzna od pewnego czasu znajduje się na fali wzrostowej. Rosną wyniki sprzedażowe i  przychody wielu drukarni. Dzięki wciąż poszerzanej i doskonalonej ofercie są one w stanie sprostać wymaganiom klientów, które stale się zmieniają. Interesujemy się nowymi technologiami i cieszymy z pozytywnych zmian w tej branży.

Wszystkich zainteresowanych naszym projektem zapraszamy na stronę: http://inminds.eu/

 

Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.