IN2STEAM – IO3 – ZESTAW NARZĘDZI CYFROWYCH DLA NAUCZYCIELA (DTT) Z ZESTAWEM ĆWICZEŃ (STE(A)M ACTIVITY KIT) DLA SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Kolejnym rezultatem, nad którym będą niebawem pracować partnerzy projektu IN2STEAM jest Zestaw narzędzi cyfrowych dla nauczycieli (DTTT). Będzie on wykorzystywany przez nauczycieli szkół podstawowych do angażowania dzieci w koncepcje STE(A)M z naciskiem na zwiększenie zainteresowania wśród młodych dziewcząt. DTT będzie składał się z innowacyjnych materiałów dydaktycznych, owocnych do pracy w klasie bezpośrednio z młodymi uczniami.

DDT będzie zawierał ,,Zestaw ćwiczeń” (Activity KIT) dla dzieci w wieku 8-11 lat: będzie to praktyczne źródło informacji na temat promowania przyjemnego i stymulującego środowiska nauki, z wykorzystaniem koncepcji STE(A)M.

Niebawem więcej informacji! Bądź na bieżąco!

Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.