GIVE – konferencja już za nami

7Nowy rok biegnie bardzo szybko, a projekt GIVE dobiega końca. Obecnie zespół projektowy podsumowuje swoją pracę i stopień realizacji postawionych celów oraz planuje jak najlepiej wykorzystać wypracowane rezultaty.

Niepowtarzalną okazją do zapoznania się z ideą naszego projektu oraz głównymi osiągnięciami dwóch lat pracy całego partnerstwa była konferencja upowszechniająca, która odbyła się 17 grudnia 2013 roku w Rzeszowie w hotelu Ambasadorskim. Chcielibyśmy przybliżyć to wydarzenie tym, którzy nie mieli okazji w nim uczestniczyć oraz widowni, która przyszła posłuchać o projekcie GIVE, dlatego poniżej przedstawiamy garść najistotniejszych informacji i fotorelację z konferencji.

Konferencja skierowana była przede wszystkim do doradców zawodowych, nauczycieli zawodu i nauczycieli liceów – przedmiotu przedsiębiorczość oraz osób młodych pochodzących z terenów wiejskich. Oficjalnym organizatorem konferencji był jeden z polskich partnerów, firma BD Center z Rzeszowa. Blisko 60 osób zebranych w sali konferencyjnej wysłuchało prezentacji, które dotyczyły:give

  • koncepcji projektu oraz jego celów;
  • wyników badań przeprowadzonych we wszystkich pięciu krajach;
  • głównego rezultatu – platformy LMS;
  • wyników testowania rezultatów w Polsce.

Uczestnicy mieli okazję dopytać o szczegóły projektu oraz realia współpracy międzynarodowej. Niewątpliwie wartością dodaną dla odbiorców była obecność przedstawicieli wszystkich organizacji partnerskich tj. z Bułgarii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii oraz Włoch.

 Więcej o projekcie na stronie http://give-project.eu.

 

 llp pl 

Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.