FEMENIN – wydarzenie projektowe

W ubiegłym miesiącu zorganizowaliśmy wydarzenie promujące projekt FEMENIN, który właśnie dobiega końca. Wśród uczestników byli przedstawiciele Grupy Ekspertów Projektu, instytucji edukacyjnych oraz organizacji wspierających kobiety, szczególnie tych defaworyzowanych czy o niższych kompetencjach społecznych. Podczas wydarzenia zaprezentowano projekt FEMENIN wraz z wypracowanymi rezultatami. Uczestnicy mieli również okazję do wymiany doświadczeń i poglądów. Zorganizowane wydarzenie było także okazją do sprawdzenia rezultatów projektowych przy wsparciu partnera technicznego, czyli DANMAR COMPUTERS.

Zachęcamy do korzystania z rezultatów i pobierania aplikacji mobilnej wspierającej rozwój osobisty i zawodowy w zakresie umiejętności finansowych i ekonomicznych. Z apki dowiesz się jak dzielić wydatki, obliczać miesięczny dochód po opodatkowaniu oraz szacować wydatki na podróż służbową, między innymi. Ponadto utworzysz własne ćwiczenia/obliczenia w specjalnym generatorze.

Apka FEMENIN dostępna na urządzenia Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.dcnet.femenin&hl=en&gl=US

Apka FEMENIN dostępna na urządzenia iOS:

https://apps.apple.com/app/femenin/id1570049829

Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.