Drugie spotkanie w projekcie Boost4Shoes

Danmar Computers był gospodarzem podczas drugiego spotkania partnerstwa w projekcie Boost4Shoes. Uczestnikami dwudniowego spotkania byli przedstawiciele wszystkich organizacji partnerujących w tym projekcie. Spotkanie odbyło się w dniach 07 i 08 czerwca, 2018 roku.

Pierwszy dzień poświęcony było kwestiom zarządzania projektem oraz zaplanowaniu etapów opracowywania materiałów. Partnerzy podzielili się zadaniami.

Drugi dzień było podsumowaniem wyników w zakresie dostarczenia najwyższej jakości prac projektowych. Tego dnia omówiono także role partnerów w zakresie zapewnienia dalszej jakości w projekcie, również w zakresie upowszechniania jego wyników i rezultatów. Ustalono terminy aktywności związanych z promocją projektu.

Kolejny raz partnerstwo w projekcie Boost4Shoes spotka się w listopadzie w Atenach, gdzie gospodarzem będzie organizacja CREATIVE THINKING DEVELOPMENT.

Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.