Drugie spotkanie partnerów projektu EntrInno w Atenach.

W Atenach, w siedzibie KMOP, w dniach 23 i 24 maja br. odbyło się spotkanie partnerów projektu „EntrInno – Online Game for Entrepreneurship and Innovation” realizowanego w ramach programu Erasmus+.

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele wszystkich instytucji partnerskich projektu z Cypru, Wielkiej Brytanii, Litwy, Grecji, Malty, Włoch, Rumunii oraz Polski. Partnerzy dyskutowali na temat bieżących zadań w projekcie, jak również powstałych rezultatach i planowanych do osiągnięcia celach projektu. Projekt zakłada szerokie rozpowszechnianie gry, między innymi poprzez seminaria, które odbędą się w każdym z krajów partnerskich w ciągu najbliższych miesięcy. Partnerzy mieli okazję zapoznać się z szablonem utworzonym w celu opracowania materiałów, na których opierać się będzie gra. Koordynator z Cypru zaprezentował szczegółowe omówienie zakresu tematycznego gry, a następnie partnerzy podzielili pomiędzy sobą tematy opracowywanych treści.

Poza kwestiami merytorycznymi, poruszane były tematy związane z koordynacją poszczególnych działań oraz upowszechnianiem i ewaluacją projektu. Innymi tematami znajdującymi się w agendzie były również zagadnienia finansowe. W wolnym czasie Partnerzy mieli okazję poznać starożytną kulturę grecką oraz spróbować tradycyjnych potraw regionalnych.

Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.