DigiCulTS – Czwarty biuletyn

Zapraszamy do zapoznaniem się z czwartym biuletynem projektu DigiCulTS.

Nad czym obecnie pracujemy?

  • DigiCulTS Quick Check – Wszystkie pytania zostały opracowane, a programiści stworzyli pierwszą wersję, która jest obecnie testowana wewnętrznie przez wszystkich partnerów. Rzuć okiem!

  • Kurs online – Wszyscy partnerzy przetłumaczyli moduły dotyczące digitalizacji i transformacji cyfrowej oraz kultury w europejskich MŚP. Drugi moduł dotyczący tożsamości i zaufania online jest w trakcie finalizacji. Treści te będą wkrótce dostępne w różnych językach partnerów!
  • Wirtualna biblioteka – Wszyscy partnerzy zebrali ponad 300 Otwartych Zasobów Edukacyjnych w pięciu językach (angielskim, niemieckim, polskim, greckim i hiszpańskim). Biblioteka ta będzie połączona z quick-check i będzie zawierać zasoby ze źródeł zewnętrznych, które pomogą MŚP dowiedzieć się więcej na temat 12 kompetencji, które są dla nich najważniejsze.

POBIERZ

ePortoflio

Na stronie DigiCulTs znajdziecie ePortfolio i dziennik postępów. Dzięki niemu możecie śledzić na bieżąco postępy projektu i zobaczyć jak to wszystko się zaczęło!

Link do ePortfolio: https://digicults.eu/de/news/

Bądź na bieżąco i śledź nasz hashtag #digicults na Facebooku, Linkedin, Twitterze i Instagramie. Partnerzy projektu będą informować Cię na bieżąco o rozwoju i postępach w projekcie. Pamiętaj, aby śledzić naszą stronę na Facebooku @digicultsforSME!

Piąte spotkanie partnerów projektu #DigiCulTS

Piąte spotkanie partnerów odbyło się w Hiszpanii na Majorce. Spotkanie z powodu na obostrzenia odbyło się w formie hybrydowej. Omówiliśmy szczegóły związane z rezultatami projektu a także przedyskutowaliśmy detale dotyczące finalnej konferencji, która odbędzie się w kwietniu 2022r. w Austrii.

Partnerzy:

Koordynator – SMC STUDIEN UND MANAGEMENT CENTER GGMBH – Saalfelden, Austria

SEA TEACH S.L., Cala D’or, Hiszpania

Danmar Computers – Rzeszów, Polska

UNIVERSITAT FUR WEITERBILDUNG KREMS, Krems, Austria

MILITOS SYMVOULEUTIKI A.E., Athens, Grecja

Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.