CREDNET-Konferencja i spotkanie w Palermo

foto2Projekt CREDNET powoli dobiega końca, po trzech latach wspólnej i niejednokrotnie ciężkiej pracy, partnerzy spotkali się po raz ostatni w Palermo 7 i 8 października 2014 roku.

Pierwszego dnia miała miejsce konferencja pod tytułem: „Improving Managerial Skills Through Informal Learning” podsumowująca cały projekt. Podczas konferencji, wystąpienia dotyczące samego projektu, zostały wzbogacone o prelekcje ekspertów z dziedziny EQF oraz ECVET, a także wystąpienia interesariuszy związanych z procesem walidacji kwalifikacji zawodowych z każdego kraju partnerskiego. Była to niepowtarzalna okazja do porównania narodowych systemów akredytacji i roli metodologii CREDNET w tym kontekście.  

Drugiego dnia odbyło się ostatnie spotkanie robocze całego partnerstwa. Głównym celem spotkania była weryfikacja wypracowanych rezultatów z założeniami we wniosku aplikacyjnym. Ponadto nastąpił podział zadań na ostatni miesiąc trwania projektu, omówiono procedurę przygotowania raportu końcowego i zamknięcia projektu. Spotkanie zakończyła dyskusja nad możliwościami wykorzystania rezultatów projektu, również po jego zakończeniu.

 crednet

Wszystkich zainteresowanych rezultatami projektu CREDNET serdecznie zapraszamy na http://www.crednetmanager.eu 

 llp pl 

Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.