Trzecie spotkanie w projekcie DARE

W ostatnich dniach, tj. 18-ego i 19-ego lutego, DANMAR COMPUTERS był gospodarzem trzeciego spotkania partnerów zorganizowanego w ramach projektu Erasmus + pod nazwą DARE: DisAble the barRiErs.

Przedstawiciele wszystkich organizacjach partnerskich w projekcie przylecieli do Polski w celu omówienia postępu prac i zaplanowania dalszego rozwoju projektu koordynowanego przez firmę Jugend- & Kulturprojekt e.V. z Niemiec.

Najważniejszymi punktami dyskusji były Praktyczny przewodnik DARE dotyczący inkluzji społecznej oraz Podręcznik DARE wraz z opowieściami cyfrowymi, których pierwsze wersje zostały już opracowane. Partnerzy zdecydowali, jakie ulepszenia zostaną wprowadzone do wymienionych rezultatów, które w pierwszej kolejności zostaną udostępnione w języku angielskim, a następnie przetłumaczone na języki narodowe partnerów w projekcie. Podczas spotkania omówiono również kształt i tematykę e-platformy DARE oraz aplikacji mobilnej DARE – oba rezultaty będą w krótce w opracowaniu, a ich leaderem będzie DANMAR COMPUTERS.

Informacje na temat powyższych rezultatów można śledzić za pośrednictwem naszej strony FB i strony internetowej projektu.

 

Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.