GOLIC GUIDE – ostatnie spotkanie partnerskie

26 i 27 kwietnia br. miało miejsce czwarte i zarazem ostanie już spotkanie partnerów w ramach projektu GOLIC GUIDE. Gospodarzem spotkania był YouNet z Włoch. Pierwszego dnia spotkania podsumowano dotychczasowe działania w projekcie związane z opracowaniem kursów językowych na platformie m-learningowej. Partnerzy szczegółowo zaplanowali fazę testowania wypracowanych rezultatów: omówiono zasady rekrutacji testerów, przygotowano ankiety ewaluacyjne oraz szablony raportów. Minimalna liczba przewodników, którzy przetestują opracowane kursy to 25 z każdego kraju partnerskiego.

Kolejnym tematem, któremu poświęcono dużo uwagi była organizacja seminariów upowszechniających. Będą one miały miejsce w lipcu oraz w sierpniu w Bułgarii, Hiszpanii, Polsce, Turcji oraz Włoszech. Na zakończenie spotkania omówiono zadania związane z zamknięciem projektu i opracowaniem raportu końcowego. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że ostanie 2 lata minęły bardzo szybko, ale wypracowane rezultaty świadczą o tym, że ten czas nie został zmarnowany.

Zmienia życie. Otwiera umysły.
Projekt sfinansowany z funduszy Komisji Europejskiej w ramach programu Erasmus+.

Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.