Danmar Computers członkiem SME Academy

SME Academy – Akademia Małych i Średnich Przedsiębiorstw to międzynarodowa sieć oparta na wiedzy niezbędnej dla sektora MŚP. Sieć została stworzona w Szwecji w 2005 r. Od tego czasu prężnie się rozwija pozyskując członków z całego świata, nie ograniczając się tylko do krajów Unii Europejskiej.

Sieć SME Academy oferuje członkom wiele korzyści niezależnie od tego, czy jest się instytucją szkoleniową, czy wspierającą MŚP w działaniach i projektach. Członkowie SME Academy mogą kontaktować się z przedsiębiorcami sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw oferując im innowacyjne rozwiązania technologiczne, produkty i usługi. Kontakty te mogą odbywać się w formie tradycyjnej F2F w trakcie: seminariów, warsztatów, konferencji, ale również on-line. Członkowie SME Academy często angażują się w projekty ponadnarodowe, mogą dołączyć do partnerstwa międzynarodowego, poszerzyć swoją wiedzę i skorzystać z wypracowanych rezultatów w innych projektach. Będąc częścią globalnej sieci, partnerzy mogą dzielić się własnymi doświadczeniami, pomysłami oraz czerpać wiedzę od innych firm i organizacji pochodzących z różnych krajów i regionów. SME Academy angażuje się w dialog na temat tego, jak stworzyć idealne środowisko dla rozwoju MŚP w celu zwiększenia szans na odniesienie sukcesu, który przyczyni się do zrównoważonego wzrostu tego sektora.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej SME Academy: https://www.smeacademy.eu/ oraz kanału YouTube: https://youtu.be/_vNsf5tZu8o

sma logo