InMinds – Erasmus+

InMinds – Erasmus+
InMinds – Innovative Mindsets: Bridging the Skills Shortage of the European Printing Industry
Numer projektu: 2014-1-EL01-KA200-001603
Czas realizacji: 09.2014 – 08.2017

Opis projektu

Celem projektu jest wsparcie branży poligraficznej w obliczu wyzwań stawianych przez dynamicznie zmieniającą się rzeczywistość. W ostatnich latach tradycyjne media drukowane znalazły się w odwrocie, a drukarnie potrzebuję elastycznej kadry o szerokim zakresie umiejętności, którzy potrafią obsługiwać nowoczesny sprzęt, skutecznie podejmować decyzje, pracować zespołowo i szybko zrozumieć cały proces produkcji druku.

Wsparcie oferowane w ramach projektu polega na stworzeniu i dostarczeniu innowacyjnej metodologii i treści szkoleniowych, które posłużą za pomoc w dostosowaniu umiejętności do nowoczesnego rynku. Szkolenie zostanie oparte na badaniach i profilowaniu Be-Say-Do, które polega na zbadaniu i zmianie sposobu myślenia w firmie, aby sprostać wymogom założonej, nowej rzeczywistości.

Strona projektu: inminds.eu

Partnerzy

Nosis Ltd. – Ateny, Grecja
CrystalClearSoft – Ateny, Grecja
British Printing Industries Federation – Coventry, Wielka Brytania
Danmar Computers – Rzeszów, Polska
Italienische Handelskammer für Deutschland – Frankfurt am Main, Niemcy

Zmienia życie. Otwiera umysły.

Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.

One thought on “InMinds – Erasmus+

Comments are closed.